Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini belirleyerek, %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile tüm ürünlerimizi sürekli iyileştirerek üretme politikasında hareket etmekteyiz. Müşterilerimizin geri bildirimlerini alarak hem Kalite performansımızı hem de müşterilerimizin memnuniyetini ölçmekteyiz. Tüm süreçlerde oluşan eksik ve hatalar analiz edilerek, gerekli iyileştirmeler için hızla eylem planı oluşturarak, uygulamaktayız. Ürünlerimiz, tecrübeli kalite kontrol uzmanlarımız tarafından detaylı incelenip tüm testlerden geçirildikten sonra müşterilerimize sunulur.

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünlerin kalitesinin ve sağlığa uygunluğunun sürekliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almakta ve bireysel müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem kadar toplumsal memnuniyet de önceliklerimiz arasında olmaktadır. Hollanda’dan ithal ettiğimiz su bazlı boyalarımız çevreye zarar vermemektedir. Bu nedenle ürettiğimiz ürünlerin tümü ekolojiktir.

Yaşama ve doğaya saygılı üretim anlayışı ile kullanılan ham maddenin tamamını titizlikle seçmekte, Avrupa standartlarında üretim kalitesi ile insan sağlına ve çevreye önem vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli duvar kağıdı üretme anlayışı ile nitelikli personel ve modern ekipmanlar kullanarak ‘sıfır hata’ ve ‘mükemmel ürün’ hedefi ile üretim gerçekleştirmekteyiz. Rekabet şartlarını gözeterek, maliyetleri en uygun seviyede tutarak, ‘sıfır israf’ yaklaşımı ile gerekli yetkinlik ve teknik donanımımız sayesinde yeniliklere uyum sağlamaktayız.