RENK SEÇENEKLERİNDE RAHATLIĞIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Ravena Türkiye’nin yerli duvar kağıdı üreticilerindendir. 2016 Yılında,uluslararası yatırım şirketi Barakat Group ve Alman Duvar Kağıdı üreticisi Rasch firmasının öncülüğünde Bandırma’da kurulmuştur.

2021 Yılı itibariyle de, Barakat Group, Ravena’yı Grup Şirketleri bünyesine alarak tek başına faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ravena, sahip olduğu genç ve dinamik çalışma ekibi ile ARGE ve Tasarım odaklı olarak, dünya standartlarında ileri teknoloji ile üretimini gerçekleştirdiği duvar kağıtlarının, Türkiye’nin her yerinde bulunan iş ortakları aracılığıyla satışını ve Asya, Afrika, Amerika, Orta Doğu ve Avrupa ülkelerine ihracatını yapmaktadır. Yakın zaman içerisinde Rusya ve Orta Asya pazarına da ulaşmayı hedeflemektedir

Yaşama ve doğaya saygılı üretim anlayışı ile kullanılan ham maddenin tamamını güvenilir çözüm ortağı tedarikçilerinden temin ederek Uluslararası standartlarda üretim kalitesi ile insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. Ravena, Uluslararası standartlarda kaliteli ve güvenli duvar kağıdı üretme anlayışının yanı sıra tasarım odaklı yaklaşımı ile yenilikçi, modern ve dekoratif duvar kağıdı üretimi ile farklı zevklerdeki müşterilere hitap etmektedir.

Ravena’nın sektörde çok konuşulan lider bir isim olmasının ana kaynağı kaliteden ödün vermeden, tasarım odaklı duvar kağıdı üretme felsefesinin, Ravena Tasarım Ekibi tarafından özümsenmesidir.

Gözle görülemeyecek kadar ince detayların bile, gelişmiş üretim teknolojilerimiz sayesinde, duvar kağıdının ruhuna yansımasını sağlamaktayız.

Hakkımızda

Ravena Tasarım Ekibi tarafından, hayata yansıyan kareler ve renkler, özenle desenlere aktarılarak tüm koleksiyonlar mistik bir ruh ve aura ile oluşturulmaktadır.

87
+
Personel
60
+
Ülkeye İhracat
240.000
R+
Yıllık Üretim

Misyon

Doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak, geniş ürün yelpazesiyle, tüketicilerin tüm beklentilerini en üst düzeyde yerine getirmektir. Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme hedefi ile birlikte yeniliklere uyum sağlamaktır.

Vizyon

Kalite yönetim sisteminin şartlarına uygun, ilgili mevzuat kurallarına sıkı bir disiplin ile bağlı üretim yapılmasının yanı sıra,  yenilikçi, tasarımsal, modern ve tüketicilerimizin zevk ve tercihlerine en uygun şekilde üretme anlayışı ile ürettiği duvar kağıtlarını, Türkiye’deki ve tüm Dünya’daki müşterilerimizle buluşturmak ve sektöründe en beğenilip tercih edilen bir marka olma yolunda ilerlemektir.