• “Surround“
  728461-2
  slider_image
  slider image
 • “Floral“
  728371-4
  slider_image
  slider image
 • “Zephyr“
  728310-1
  slider_image
  slider image
 • “Encircle“
  728411-2
  slider_image
  slider image
 • “Biosphere“
  728442-4
  slider_image
  slider image

RAVENA HAKKINDA

Ravena; Almanya’nın lider duvar kağıdı üreticisi Rasch ile Türkiye’nin önde gelen duvar kağıdı distribütörlerinden HannaHome birlikteliği ve uluslararası yatırım şirketi Barakat Group’un desteği ile 2016 yılında Bandırma’da kurulmuştur.

Kuruluşu 1861 yılına dayanan Rasch, 150 yılı aşkın bir süredir Avrupa’da duvar kağıdı trendlerini belirleyen, yüksek kaliteli ürünleri, tasarım odaklı yaklaşımı ile Avrupa’nın lider duvar kağıdı markaları arasında ilk sırada yer almaktadır.

HannaHome 2009 yılından bu yana dünyada lider, kaliteli, yenilikçi ve tasarım odaklı duvar kağıdı markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapan ve dekorasyon sektörünü çok iyi tanıyan, ihtiyaçlarını çok iyi tespit ederek farklı ihtiyaçlara ve zevklere her daim cevap veren bir markadır. 1972’den bugüne farklı sektörlerdeki faaliyetleri ile hizmet veren Barakat Group; uluslararası düzeyde başarılı gruplar arasında yer almakta ve yatırımlarına her geçen gün yenilerini eklemektedir.

Ravena Hakkında

Ravena Duvar Kağıdını neden tercih etmeliyim?

Alman – Türk ortaklığı ile kurulan Ravena; yaşama ve doğaya saygılı yüksek kaliteli üretim anlayışı ile kullanılan ham maddenin tamamını Rasch’ın çözüm ortağı tedarikçilerinden temin ederek Alman standartlarında üretim gerçekleştirir. %100 su bazlı boyalarla üretilen Ravena duvar kağıtları anti-alerjiktir, insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. Kaliteli, güvenli üretim anlayışının yanında yaratıcı ve yenilikçi tasarımları ve geniş ürün yelpazesi ile her zevke cevap vermeyi hedefler.

Detaylar

HABERLER

Özgün tasarımların trend renklerle buluştuğu Ravena’nın yeni koleksiyonu More, sizleri etkileyici bir yolculuğa çıkarıyor.
Ravena Duvar Kağıtları’nın ikinci koleksiyonu 360° ’ın tasarımlarına yön veren felsefe; yaşamınızın en özel alanlarını çevreleyen duvarları yaşayan, duyguları etkileyen, enerjileri ve hikayeleri ile sizi yansıtan yüzeyler haline dönüştürebilmek.
Ravena’nın ilk koleksiyonu Mysia, destanlar yazılmış bir coğrafyadan, doğadan, hayata dinamizm katan doğal şekillerden ilham alınarak yaratıldı…


TÜM HABERLER

SIK SORULAN SORULAR